Інтерфакс-Україна
12:02 30.04.2017

Папа римський готовий зустрітися з Трампом; бачить необхідність у країні-посереднику між США і КНДР

1 хв читати
Папа римський готовий зустрітися з Трампом; бачить необхідність у країні-посереднику між США і КНДР

Папа римський Франциск заявив про свою готовність зустрітися з президентом США Дональдом Трампом.

"Я приймаю будь-якого главу держави, хто просив про аудієнцію", - сказав понтифік журналістам у літаку під час перельоту з Каїра до Ватикана.

Раніше повідомлялося, що Д.Трамп відвідає Сицилію, де 26-27 травня запланований щорічний саміт "великої сімки". При цьому Білий дім не уточнив, чи зупиниться президент в Римі для зустрічі з понтифіком.

Коментуючи ситуацію навколо Північної Кореї, глава Святого престолу заявив, що для врегулювання відносин між Вашингтоном і Пхеньяном потрібна третя країна, яка виступить в ролі посередника. "У світі так багато координаторів, є посередники, які пропонують себе - такі, наприклад, як Норвегія. Вона завжди готова допомогти. Це тільки один, але їх багато. Але шлях - це шлях переговорів, дипломатичного рішення", - наголосив папа Франциск.

За його словами, "ситуація навколо ракет (КНДР - ІФ) назріває вже понад, але тепер, здається, ситуація стала дуже напруженою".

"Ми говоримо про майбутнє людства. Сьогодні широкомасштабна війна знищить - я не сказав би половину людства - але більшу частину людства, а також культуру, все. Це було б жахливо. Я не думаю, що сьогодні людство зможе витримати це" - підсумував понтифік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА