Інтерфакс-Україна
11:35 13.03.2017

НБУ має намір дозволити фізособам здійснювати лімітовані інвестиції за межі України

1 хв читати
НБУ має намір дозволити фізособам здійснювати лімітовані інвестиції за межі України

Національний банк України (НБУ) має намір дозволити фізичним особам здійснювати у рамках визначеного ліміту інвестиції за межі України, зокрема торгувати фінансовими інструментами на іноземних біржах та здійснювати інші операцій, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник глави центробанку Олег Чурій.

"У нас є проект дебюрократизації процесу видачі ліцензій фізичним особам. Ми плануємо в майбутньому встановлювати якусь максимальну суму, яку фізична особа зможе інвестувати за кордон. Це потребує наявності автоматизованої системи, яка має відстежувати дотримання лімітів. Але це не повинен координувати центральний банк, це буде передано на рівень комерційних банків", - сказав він у бліц-інтерв'ю агентству.

О.Чурій не виключає, що це питання може бути ще до ухвалення розроблюваного законопроекту "Про валюту", оприлюднення якого намічено в другому кварталі поточного року.

"Я вважаю, що всіх цих заходів ми вживемо, можливо, навіть до ухвалення закону "Про валюту", - сказав співрозмовник агентства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА