Інтерфакс-Україна
09:49 14.11.2016

Міносвіти має намір перевірити підручники 2012-2016 рр. з грифами МОН на відповідність реаліям сучасності

1 хв читати

Міністерство освіти і науки України має намір провести аналіз змістовної частини навчально-методичної літератури, виданої протягом 2012-2016 рр., та має відповідний гриф відомства на предмет відповідності реаліям сучасності.

Згідно з наказом №1332 від 4 листопада, аналіз підручників мають виконати до 5 грудня науково-методичні комісії Науково-методичної ради Міносвіти і подати результати Інституту модернізації змісту освіти, який подає їх до міністерства.

Міносвіти ж до 20 листопада має підготувати інформаційні листи видавництвам щодо відповідності змісту навчальної літератури реаліям сучасності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

Зеленський підписав укази про державні нагороди: серед нагороджених прем'єр Фінляндії та голови МЗС Литви і Австрії

Віцепрем'єр Качка: результат від вступу в ЄС ми побачимо за 10 років

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА