10:14 07.11.2016

Перевірка е-декларацій почнеться з несвоєчасно поданих

1 хв читати
Перевірка е-декларацій почнеться з несвоєчасно поданих

Голова Національного агентства протидії корупції (НАЗК) Наталія Корчак зазначає, що робота з перевірки електронних декларацій вже триває, передусім перевірятимуть несвоєчасно подані е-декларації.

"Ми вже зараз перевіряємо декларації на предмет подачі самої декларації, і це буде першою хвилею складання протоколів про адміністративне правопорушення... Роботи дуже багато на перших етапах, але ми почнемо з тих декларацій, які були подані несвоєчасно. Ми маємо право зробити запити відповідним декларантам та встановити термін в 10 днів, коли вони можуть дати пояснення", - сказала глава НАЗК в ефірі телеканалу "Інтер" у неділю.

Н.Корчак зазначила, що згідно із законодавством, немає встановленої послідовності перевірки е-декларацій. "Все декларації, подані в цю хвилю, підлягають обов'язковій повній перевірці, але, звісно, ми будемо перевіряти, передусім, декларації на предмет їх несвоєчасного подання. Крім того, під час перевірки будуть враховуватися звернення зі ЗМІ та індивідуальні заяви, про те, що доходи високопоставленої особи не відповідають поданим у декларації".

Вона також висловила надію, що на найближчих засіданнях НАЗК буде затверджено порядок перевірки е-декларацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала депутата Херсонської облради, який під час окупації вивозив до РФ українську агропродукцію

Відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань вилучення на користь України заморожених активів РФ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

Швеція виділить $138 млн на відновлення України

США запровадять мита у 200% на алкоголь із країн ЄС, якщо Євросоюз не скасує мита на віскі, - Трамп

Фінляндія оголосила про 28-й пакет військової допомоги для України на EUR200 млн

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

Мінсоцполітики застерігає від шахрайських повідомлень про нібито необхідність термінового оформлення статусу "дитини війни"

WINHUB підписав меморандум про співробітництво з DELTA Ukraine на MIPIM 2025

Зеленський заслухав доповідь української делегації щодо перемовин у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА