Інтерфакс-Україна
16:44 05.10.2016

Суд визнав недостовірною інформацію, на підставі яко Лукаш була внесена до списку санкцій

2 хв читати
Суд визнав недостовірною інформацію, на підставі яко Лукаш була внесена до списку санкцій

Апеляційний суд м.Києва задовольнив скаргу колишнього міністра юстиції України Олени Лукаш, визнавши недостовірною інформацію про включення її до списку санкцій Ради Європейського Союзу.

"Сьогодні Апеляційний суд Києва в повному обсязі задовольнив мою апеляційну скаргу. ГПУ програла спір", - написала О.Лукаш на своїй сторінці в Фейсбук в середу.

Екс-міністр нагадала, що в березні 2014 року Рада ЄС на підставі листа Генеральної прокуратури України ввів санкції щодо колишніх українських високопосадовців, зокрема і О.Лукаш.

При цьому вона наголосила, що причин для цього не було жодних. "Я і мої рідні не мали, не мають і не планують мати ніяких активів за кордоном. Але, тим не менш, ГПУ в проханні про санкції сміливо заявила, що є факт привласнення мною державних коштів і виведення цих коштів за кордон", - писала О.Лукаш, додавши при цьому, що європейська інстанція на підставі інформації Генпрокуратури оголосила санкції щодо неї.

"Я змушена була витратити чимало часу, отримуючи документи з Ради ЄС, а потім доводячи очевидні речі в суді, вимагаючи визнати надану ГПУ інформацію недостовірною. Апеляційний суд Києва визнав інформацію ГПУ недостовірною та зобов'язав ГПУ повідомити Раду Європейського Союзу про цей сумний факт", - підкреслила екс-міністр юстиції.

У цьому контексті О.Лукаш повідомила, що саме тому звернулася до Генпрокуратури із заявою про скоєння злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор: "директор" кримського музею отримав заочну підозру за викрадення майже 11 тис. експонатів з Херсону

Стало відомо про смерть двох людей в Херсоні внаслідок атаки 13 квітня – МВА

Зеленський нагородив Балаяна орденом Ярослава Мудрого IV ступеня – указ

Росіяни вдарили по Слов'янську, одна людина поранена, зруйновано історичну пам'ятку – МВА

У Черкасах 4 постраждалих через нічну атаку російських БпЛА – ДСНС

Ворог вночі атакував портову інфраструктуру на Дунаї, постраждалих немає – АМПУ

Петиція до Кабміну про демобілізацію чоловіків 55+, які набули права на цивільну пенсію набрала лише 165 голосів

В одному з районів Києва виявили бойову частину російської ракети "Іскандер" – поліція

На фронті зафіксувано 212 зіткнень за минулу добу, 42 бої були на покровському напрямку

На Київщині внаслідок атак ворожих дронів зафіксовано пошкодження підприємства та приватних домоволодінь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА