Інтерфакс-Україна
16:08 07.09.2016

Поблизу собору Паризької Богоматері виявлено підозрілий автомобіль

1 хв читати
Поблизу собору Паризької Богоматері виявлено підозрілий автомобіль

Двох людей взято під варту паризькими правоохоронними органами після виявлення в ніч на неділю підозрілого автомобіля в самому центрі французької столиці, поблизу собору Нотр-Дам, повідомляють в середу ЗМІ Франції.

Багажник автомобіля Peugeot 607 без реєстраційного номера був завантажений п'ятьма наповненими газом балонами. Ще один порожній балон знаходився в салоні автомашини. Однак, уточнюють джерела, детонатори або будь-які піротехнічні пристрої не були знайдені.

Тривогу зчинив працівник одного з барів, який помітив автомобіль з таким вантажем поблизу одного з найбільш відвідуваних місць Парижа. У вівторок був заарештований власник автомобіля і людина з його близького оточення. Обидва добре відомі поліції.

ЗМІ зазначають, що ця знахідка викликала серйозну стурбованість столичної влади. У зв'язку з цим вони нагадують, що у травні голова Генеральної дирекції внутрішньої безпеки Патрік Кальвар заявляв про своє переконання, що "Ісламська держава" перейде у Франції до стадії атак з використанням замінованих автомобілів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

Кабмін передав від Мінкультури для Держкомтелерадіо бюджетні програми на понад 4 млрд грн

Бельгія не може конфіскувати заарештовані російські активи, адже Європа не веде війну з Росією – прем’єр-міністр

Столтенберг: ми не можемо змінити думки Путіна, але можемо змінити його розрахунки

Віткофф на українському сніданку у Давосі анонсував свій візит до Москви у п’ятницю для припинення війни

Фінляндія може багато зробити для безпеки в Арктиці – Стубб

Віткофф задоволений зустріччю з командою України у Давосі: все зводиться до одного питання, яке можна вирішити

Уже 78 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Стубб не впевнений, що РФ схвалить 20-пунктний план і закликає посилити на неї тиск

Рютте в Давосі: наш головний ворог – Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА