Захист Януковича просить Печерський суд провести допит керівників України за участю свого клієнта

Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк просить Печерський районний суд Києва провести допит як свідків – президента України Петра Порошенка, екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, голови Верховної Ради Андрія Парубия, мера Києва Віталія Кличка, секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова – за участю свого клієнта в режимі відеоконференції.
"Прошу провести допит свідків Порошенка П.О., Яценюка А.П., Парубія А.В., Кличка В.В., Турчинова О.В. у судовому засіданні за місцем розташування Печерського районного суду Києва у присутності сторін кримінального провадження, зокрема за безпосередньої присутності в судовому засіданні захисника підозрюваного Януковича В.Ф. - адвоката Сердюка В.А. та за участю підозрюваного Януковича В.Ф. у режимі відеоконференції, з дотриманням інших правил проведення допиту під час судового розгляду", - йдеться в поданому 18 серпня клопотанні, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна".
Йдеться про допит у рамках досудового слідства у кримінальному провадженні, яке стосується фактів незаконного перешкоджання посадовими особами найвищих органів державної влади та правоохоронних органів проведенню зборів і мітингів у Києві в період із 20 січня по 21 лютого 2014 року, здійснення масових вбивств громадян та інших злочинів, спрямованих на незаконну протидію протестним акціям.
Адвокат вважає, що позиція Генпрокуратури з питання проведення допиту вищих посадових осіб України за участю В.Януковича є "ще одним штучно створеним Генеральною прокуратурою приводом не отримувати інформації від В.Януковича та не проводити його допиту".