17:21 18.08.2016

Суд відмовив у задоволенні позову ХТЗ про стягнення з екс-директора Губіна 29,5 млн грн збитків

2 хв читати
Суд відмовив у задоволенні позову ХТЗ про стягнення з екс-директора Губіна 29,5 млн грн збитків

Господарський суд Харківської області відмовив ПАТ "Харківський тракторний завод" в особі представника-акціонера "Калвертон Істеблішмен Лімітед" (Calverton Establishment Limited) у відшкодуванні збитку, завданого колишнім генеральним директором підприємства Владиславом Губіным у розмірі 29,55 млн грн.

"За результатами розгляду справи 18 серпня суд вирішив у задоволенні позовної заяви ХТЗ до В.Губіна про стягнення збитків відмовити повністю", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат В.Губіна Ілля Кундіус.

Як зазначив агентству В.Губін, він має намір 22 серпня (після публікації судового рішення) оприлюднити інформацію про ситуацію, що склалася на підприємстві.

Як повідомлялося, позов ХТЗ в особі Calverton Establishment про відшкодування збитків, завданих посадовою особою в сумі близько 29,55 млн грн, суд прийняв до розгляду 6 липня.

Спочатку засідання було намічене на 20 липня, проте потім його було перенесено на 18 серпня.

В.Губін обіймав посаду гендиректора ПАТ "ХТЗ" із липня 2013 року по березень 2016 року, і залишив посаду за погодженням сторін.

Як зазначали на підприємстві, за період його керівництва на ХТЗ повністю оновлено лінійку тракторів, що випускаються, оптимізовано бізнес-процеси. Крім того, в 2014 році завод вийшов із процедури банкрутства, в якій перебував із травня 2007 року.

Посаду гендиректора після відходу В.Губіна обійняв Андрій Коваль, а у квітні поточного року співвласник і президент групи DCH Олександр Ярославський повідомив про придбання контрольного пакета акцій ХТЗ за пропозицією австрійського акціонера Зігфріда Вольфа (він же - голова ради директорів російського ВАТ "ГАЗ").

О.Ярославський уже володів підприємством до 2007 року, коли стратегічним партнером ХТЗ стала російська група "ГАЗ", підконтрольна Олегу Дерипасці.

Як повідомлялося, ХТЗ через дію силових структур простоював із березня 2016 року. Нині завод готується до запуску виробництва у рамках затвердженого плану санації.

Згідно з фінзвітом підприємства, у 2015 році воно отримало 218 млн грн чистого збитку проти 450 млн грн чистого прибутку роком раніше, чистий доход скоротився на 24% - до 513,3 млн грн.

Завод випускає малі трактори потужністю 35 к/с, а також великі колісні та гусеничні трактори потужністю 150-280 к/с.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА