Інтерфакс-Україна
16:20 03.03.2021

Посадовці ХТЗ постануть перед судом через вимагання хабарів від робітників

1 хв читати
Посадовці ХТЗ постануть перед судом через вимагання хабарів від робітників

Харківська місцева прокуратура №5 затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно трьох посадових осіб АТ "Харківський тракторний завод" (ХТЗ), підозрюваних у систематичному вимаганні за попередньою змовою (ч. 4 ст. 368-3 КК України).

"Під час досудового розслідування встановлено, що посадові особи АТ "Харківський тракторний завод" вимагали та отримали від працівника підприємства неправомірну вигоду у розмірі $3 тис. за видачу ордера на постійне проживання в гуртожитку заводу", - повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури.

За інформацією правоохоронців, керівники ХТЗ систематично вимагали хабара за оформлення ордера, на підставі якого можна було приватизувати кімнати в гуртожитку підприємства. Працівників, які відмовлялися платити, переселяли в інші приміщення зі значно гіршими житловими умовами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА