Інтерфакс-Україна
16:12 28.07.2016

Суд засудив інформатора "ДНР" до 8 років в'язниці

1 хв читати
Суд засудив інформатора "ДНР" до 8 років в'язниці

Дзержинський міський суд ухвалив вирок у вигляді позбавлення волі на 8 років жителю міста Торецьк (Донецька обл.) за участь у терористичній організації.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, обвинувачений у квітні-травні 2015 року з власної ініціативи співпрацював із бойовиками "ДНР".

Чоловік по мобільному телефону передавав на "гарячу лінію міністерства державної безпеки ДНР" деталізовані дані про місця дислокації військовослужбовців і військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції в Торецьку і навколо нього.

Суд, підтримавши позицію прокуратури, призначив інформатору покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА