Інтерфакс-Україна
13:07 19.07.2016

"Укртрансгаз" почав процедуру відключення ОПЗ від газопостачання

1 хв читати
"Укртрансгаз" почав процедуру відключення ОПЗ від газопостачання

ПАТ "Укртрансгаз" почав процедуру відключення ПАТ "Одеський припортовий завод" від газопостачання, повідомила прес-служба оператора ГТС України в понеділок увечері.

"Процедура відключення проходить в установленому законом порядку через порушення контрагентом умов договору на транспортування природного газу в частині оплати авансу за послуги з транспортування природного газу за липень 2016 року (передоплата відсутня), а також перевищенням номінованого відбору газу в поточному місяці цього ж року", - йдеться в повідомленні.

За даними компанії, на сьогодні добовий обсяг споживання газу ОПЗ становить близько 1,5 млн куб. м за наявної місячної номінації в 0,1 млн куб. м.

Як повідомлялося, Фонд Держмайна України (ФДМ) у понеділок увечері визнав конкурс з продажу 99,567% акцій ОПЗ не відбувся у зв'язку з відсутністю заявок.

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

ОПЗ займається виробництвом хімічної продукції, а також перевалкою аміаку на морський транспорт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА