Інтерфакс-Україна
10:05 05.07.2016

Нардеп Онищенко не в Україні

2 хв читати
Нардеп Онищенко не в Україні

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявляє, що народний депутат України (група "Воля народу") Олександр Онищенко зараз не в Україні.

"За останньою інформацією, він не в Україні і не у Відні, як говорили. Я не можу сказати багато, але я скажу - до Відня через Мінськ не літають", - сказав прокурор журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, відповідаючи на питання, чи знає він про місцеперебування О.Онищенка.

Як повідомлялося, Верховна Рада 5 липня має намір розглянути подання генерального прокурора України Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата О.Онищенка.

29 червня комітет Верховної Ради з питань регламенту рекомендував окремо виносити на голосування питання про згоду парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт О.Онищенка, щоб не дати підстав для оскарження зняття з нього недоторканності.

15 червня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підготував і передав генпрокурору матеріали для подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт О.Онищенка. Він пояснив, що подання на дачу згоди про притягнення до відповідальності О.Онищенка підготовлено в рамках розслідування кримінального провадження про зловживання під час реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".

У ніч на 16 червня генпрокурор України Юрій Луценко підписав подання на дачу згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт О.Онищенка. Вранці того ж дня прокурор САП особисто привіз до Верховної Ради подання і повідомив, що воно було зареєстроване.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА