17:57 10.06.2016

Конкурс із відбору голови порту "Южний" буде проведено у вересні

1 хв читати
Конкурс із відбору голови порту "Южний" буде проведено у вересні

Конкурс із відбору начальника державного підприємства "Морський торговельний порт "Южний" буде проведено у вересні поточного року.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час брифінгу в Києві в п'ятницю.

"Що стосується порту "Южний", конкурс повинен бути оголошений у вересні цього року", - сказав він.

Порт "Южний" заснований в 1978 році. Розташований на березі Аджалицького лиману і є найбільш глибоководним в Україні. Загальна протяжність причалів - близько 2,6 км. Порт має шість власних перевантажувальних комплексів.

В акваторії порту також працюють морські термінали різних форм власності: морський нафтотермінал "Южний", термінал ТОВ "Трансбункер-Південь" із перевалки нафтопродуктів, термінал ТОВ "Трансінвестсервіс", спеціалізований перевантажувальний комплекс зернових вантажів ТОВ "Бориваж", комплекс з перевантаження та переробки тропічних масел ТОВ "Дельта Вілмар СНД".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА