Інтерфакс-Україна
15:33 02.02.2016

ФГВФО планує встановити додаткові вимоги до банківських договорів щодо вкладів і рахунків клієнтів

1 хв читати
ФГВФО планує встановити додаткові вимоги до банківських договорів щодо вкладів і рахунків клієнтів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) планує встановити додаткові вимоги до банківських договорів щодо вкладів і рахунків клієнтів.

Як повідомив ФГВФО на своїй сторінці в мережі "Фейсбук", зокрема, він має намір зобов'язати банки включати в договори банківського рахунку умови відшкодування за цим вкладом і умови, за яких згідно із законодавством вклад не відшкодовується.

ФГВФО також має намір зобов'язати банки інформувати клієнтів про припинення нарахування відсотків за вкладом в останній день перед початком процедури виведення банку з ринку і про порядок відшкодування коштів за валютними вкладами, яке відбувається в гривневому еквіваленті за курсом Національного банку України (НБУ).

ФГВФО також пропонує передбачити в договорах письмове ознайомлення фізичних осіб з інформацією про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Крім того, ФГВФО рекомендує надати вкладникам право отримати у банку розрахунок доходів і витрат, пов'язаних з розміщенням вкладу, зокрема суму нарахованих відсотків, податків і зборів, комісійних винагород банку і додаткових переваг для клієнта, пов'язаних з розміщенням і обслуговуванням вкладу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

Житель Арканзасу виграв у лотерею $1,82 млрд

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА