Інтерфакс-Україна
16:57 14.01.2016

Україна готова постачати електроенергію в Крим, але тільки в український Крим - Порошенко

1 хв читати
Україна готова постачати електроенергію в Крим, але тільки в український Крим - Порошенко

В питанні постачань електроенергії в Крим президент України Петро Порошенко наполягає на юридично правильних формулюваннях відповідного договору.

"Моя позиція абсолютно чітка та прозора - в Криму живуть громадяни України, і ми робимо все для того, щоб не ускладнювати їм життя. Ми підпишемо договір і забезпечимо енергопостачання, але в договорі мають бути слова "постачання електроенергії підприємству, розміщеному в Автономній Республіці Крим, Україна" - у нас немає іншої альтернативи", - сказав він на прес-конференції в Києві в четвер.

П.Порошенко наголосив, що немає енергетичної блокади Криму, а "є формат господарських договорів, де ми маємо чітку позицію, визнану всім світом".

"Але у відповідь тією стороною було прийнято рішення відмовитися від підписання цього договору. Це не було позицією України, і ми ніколи не визнаємо анексію Криму, так само, як цього не визнає весь світ", - сказав глава держави.

"Незважаючи на жахливу критику про те, що у нас цієї зими безповоротні віялові відключення, ми залишимося без газу, без світла, без вугілля, зупиниться промисловість - не дочекаєтеся. Світло є, навіть без перетікань з Російської Федерації. І ми готові поставити електроенергію, але - в український Крим", - сказав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА