Інтерфакс-Україна
20:27 13.01.2016

Міненерго направило "Львіввугілля" 20 млн грн на зарплату шахтарям

1 хв читати
Міненерго направило "Львіввугілля" 20 млн грн на зарплату шахтарям

Держпідприємство "Львіввугілля" отримає 20 млн грн на зарплату шахтарям, повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

"У середу, 13 січня, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України направило на рахунки ДП "Львіввугілля" 20 млн грн", - сказано в повідомленні Міненерго на офіційній сторінці у Фейсбук у середу.

Згідно з повідомленням, згадані кошти в повному обсязі направлять на погашення заборгованості із зарплати перед шахтарями цього підприємства.

Як повідомлялося, у вівторок, 12 листопада, близько 300 гірників шахт, що входять до держпідприємства "Львіввугілля", заблокували рух транспорту на трасі "Львів - Жовква - Рава-Руська" на знак протесту проти невиплати зарплати за листопад минулого року.

У середу, 13 січня, гірники шахт, що входять до складу держпідприємства "Львіввугілля" знову перекрили рух на автошляху "Львів - Рава-Руська".

За інформацією глави профспілки гірників Михайла Волинця, борг перед співробітниками "Львіввугілля" за листопад 2015 року становить 58,2 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У міністра ветеранів Калмикової один помічник, п’ять штатних радників і п’ять радників на громадських засадах

ЄС готується до протистояння з Трампом з питання Гренландії - ЗМІ

СБУ: затримано одеситку, яка під виглядом вигулу собак коригувала для ворога обстріли по місту

Держетнополітики понад 3,3 тис. разів клопотала перед прикордонниками про виїзд за кордон військовозобов'язаних у 2025р., 14 - порушили умови

У Дніпропетровській області без світла 800 тис. споживачів - Міненерго

У Кривому Розі без електрики близько 30 тис. абонентів, відновлено водо- та теплопостачання

ДТЕК заживив частину обʼєктів критичної інфраструктури Дніпропетровської області

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на рейси з 22 січня за оновленими графіками

Велика Британія підтвердила поставку систем ППО Raven і Gravehawk до України – ЗМІ

Окупанти захопили два села в Сумській та Донецькій областях, загалом 7,6 кв. км - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА