Інтерфакс-Україна
14:53 07.12.2015

Допит російських спецназівців Александрова і Єрофєєва в суді продовжиться 15 грудня

2 хв читати
Допит російських спецназівців Александрова і Єрофєєва в суді продовжиться 15 грудня

Голосіївський районний суд міста Києва продовжить розгляд справи за звинуваченням спецназівців Головного розвідувального управління (ГРУ) ЗС РФ Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва о 9.30 15 грудня.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на засіданні суду в понеділок було допитано троє свідків з боку звинувачення.

Після допиту санінструктора 92-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України в суді свідчив відомий тележурналіст Савік Шустер, який записував інтерв'ю з підсудними в лікарні через деякий час після їх затримання.

С.Шустер зазначив, що в інтерв'ю Є.Єрофєєв і О.Александров підтвердили, що є російськими військовослужбовцями. Він також вказав, що вони не говорили про те, що на них тиснули.

При цьому Є.Єрофєєв поставив до С.Шустера запитання про те, чи брав він у нього письмовий дозвіл на те, щоб записувати інтерв'ю, на що журналіст сказав, що не робив такого, і сумнівається, що в цьому була необхідність.

У свою чергу суддя поставив до Є.Єрофєєва запитання, навіщо він тоді погодився давати інтерв'ю, на що російський військовий сказав, що "в нього не було вибору".

Потім у суді допитали вже четвертого свідка з боку звинувачення - військовослужбовця 92-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України Юрія Бондаренка. Він розповів про обставини бою і подальшого затримання російських спецназівців.

Ю.Бондаренко зазначив, що коли Є.Єрофєєву і О.Александрову надавали медичну допомогу, їм паралельно командир ставив запитання і під час відповідей вони говорили, що є російськими військовими. Крім того, йому було продемонстровано "гвинторіз" і одяг, який ідентифікується слідством як такий, що належить Є.Єрофєєву і О.Александрову, і Ю.Бондаренко підтвердив, що на них був такий одяг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала у Києві 64-річну мешканку Макїївки, яка працювала на окупантів

Росіяни вдарили по Херсону, загинув чоловік – ОВА

ЦРУ вважає, що Україна не націлювалася на резиденцію Путіна під час атаки дронами, всупереч заявам Кремля – ЗМІ

Пожежа сталася у барі на гірськолижному курорті у Швейцарії, є загиблі

У всіх регіонах України застосовуються заходи обмеження споживання – Міненерго

Ще два комплекси Patriot стали на захист України - Міноборони

Відносна більшість українців оптимістично дивиться на 2026 рік, але зростає скепсис щодо змін - соцопитування

У 2026р. має розпочатися проєкт з корекції рубців для військових, компенсування за переобладнання авто для ветеранів і відкриття ветеранських просторів

Майже в 2,5 раза зросли посадові оклади соцпрацівників з 1 січня

Набув чинності новий порядок проведення військової підготовки офіцерів запасу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА