18:15 16.11.2015

Кабмін затвердив розмір зарплати керівництва іномовної ТРК – не більше 60 тис. грн

2 хв читати
Кабмін затвердив розмір зарплати керівництва іномовної ТРК – не більше 60 тис. грн

Кабінет Міністрів України затвердив розмір заробітної плати керівництва української іномовнойї телерадіокомпанії в розмірі не більше 60 тис. грн.

Така норма закріплена згідно з постановою уряду №936 від 11 листопада 2015 року.

"Встановити, що: розмір оплати праці керівника державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" та його заступників не може перевищувати 60 тис. грн з розрахунку на місяць; дію актів Кабінету Міністрів України щодо визначення розміру посадового окладу не поширюється на керівника державної телерадіокомпанії та його заступників", - наголошується в тексті документа.

ДП "Іномовна телерадіокомпанія України Ukraine Tomorrow створюється у формі державного підприємства на базі державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" та товариства з обмеженою відповідальністю "Банківське телебачення" і підпорядковується центральному органу виконавчої влади у сфері забезпечення інформаційного суверенітету України.

Ukraine Tomorrow є об'єктом загальнодержавного значення і, як зазначається в законопроекті, відчуження, передання (окрім короткострокової оренди, приватизація нерухомого майна, об'єкта незавершеного будівництва та земельних ділянок, на яких вона розміщена) забороняється.

Як зазначив міністр інформаційної політики Юрій Стець, вже зараз державна компанія здійснює мовлення через три супутники в Європі та Азії. За словами Ю. Стеця, з 1 грудня її програми зможе побачити і 10-мільйонна аудиторія в Україні.

Ю. Стець також зазначив, що передбачено, що фінансування державного підприємства з іномовлення становить близько 200 млн грн на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання

Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА