Інтерфакс-Україна
16:02 26.09.2015

За добу в зоні АТО немає загиблих і поранених українських військових – спікер АП

1 хв читати
За добу в зоні АТО немає загиблих і поранених українських військових – спікер АП

За минулу добу в зоні проведення АТО на Донбасі не загинув і не був поранений жоден український військовослужбовець, повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу жоден український військовий не був убитий і жоден український військовий не був поранений унаслідок бойових дій", - сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

А.Лисенко також зазначив, що за добу не було зафіксовано прольотів безпілотних літальних апаратів.

Водночас, за його словами, бойовики продовжують провокувати сили АТО, відкриваючи вогонь зі стрілецької зброї. Чотири таких випадки було зафіксовано на південь від Горлівки, неподалік селища Зайцевого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Енергокомітет Ради підтримав кандидатуру Шмигаля на посаду першого віцепрем’єра-міністра енергетики

"АТБ" збільшило поставки товарів в магазини мережі у столиці

Віткофф і Кушнер планують найближчим часом відвідати Москву для зустрічі з Путіним – ЗМІ

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Від сьогодні хвилина мовчання оголошується для усього Офісу президента - радниця керівника ОП

Мінсоцполітики з партнерами презентували План гуманітарних потреб та реагування на 2026р для України

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

Відновлення доступу до Polymarket потребує отримання платформою ліцензії – PlayCity

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА