16:18 17.09.2015

Виділених у держбюджеті-2015 коштів для діяльності ЗСУ достатньо, запевняють у Міноборони

1 хв читати

Коштів, виділених на армію з держбюджету в 2015 році, на сьогодні абсолютно достатньо, заявляє заступник голови департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник.

"На сьогодні нам цих коштів вистачає, і практично всі види діяльності ЗСУ ресурсами забезпечені", - сказав він на брифінгу в Києві в четвер.

С.Винник зазначив, що поточного року на оборонну сферу з держбюджету було виділено 52,2 млрд грн (минулого року - 27,3 млрд грн).

Із цієї суми 14,5 млрд грн спрямовано на озброєння та військову техніку (5,6 млрд грн на технічне оснащення ЗСУ, 3,5 млрд грн – на підвищення рівня технічної готовності, 921 млн грн – на забезпечення зв'язком), 21,2 млрд грн - на грошове забезпечення і зарплати, 13,2 млрд грн – на тилове забезпечення, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, 1,2 млрд грн – на підготовку військ, 796 млн грн – на міжнародну співпрацю і миротворчу та верифікаційну діяльність.

Водночас, за словами С.Винника, на 2016 рік Міноборони робило запит 67,8 млрд грн.

"Ми обґрунтували цю суму, і виходимо з того, що ще нам необхідно зробити для того, щоб наша боєготовність була відповідною, солдати були забезпечені, а ми могли б протистояти агресії", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА