Інтерфакс-Україна
11:54 09.09.2015

Глава Єврокомісії закликав країни ЄС підтримати розподіл 120 тис. біженців

1 хв читати
Глава Єврокомісії закликав країни ЄС підтримати розподіл 120 тис. біженців

Реакція на міграційну кризу є для ЄС пріоритетом номер один, і Європейська комісія надасть план обов'язкового розподілу біженців, прибулих у Грецію, Італію та Угорщину, заявив у середу голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

У своїй річній промові Юнкер закликав країни ЄС підтримати план розподілу біженців, який буде представлений в середу.

"Комісія надасть сьогодні другий надзвичайний механізм розподілу 120 тис. біженців. Він має стати обов'язковим", - сказав Юнкер у своїй промові в Європарламенті.

Ж.-К. Юнкер висловив сподівання, що цього разу усі країни висловлять згоду, і вказав на відмову низки країн від обов'язкових квот влітку, коли комісія запропонувала розподілити 40 тис. прибулих у Грецію і Італію біженців.

Глава Єврокомісії заявив, що якщо зараз біженці прибувають переважно із Сирії, то незабаром вони можуть прибувати з інших країн, наприклад, з України.

"Невже ми дійсно розрізняємо християн, мусульман і іудеїв? Невже ми ділимо людей на категорії? Європа пережила багато лиха через дискримінація людей за релігійною ознакою", - додав Юнкер.

Ж.-К.Юнкер закликав країни ЄС до "рішучих" дій у ситуації найбільшої міграційної кризи з часів Другої світової війни.

"Зараз не час боятися, для ЄС настав час діяти сміливо і цілеспрямовано", - сказав Юнкер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА