Інтерфакс-Україна
10:59 26.07.2015

На КП "Березове" прикордонники затримали "КаМАз" із боєприпасами, бойовика і, ймовірно, військового РФ

1 хв читати
На КП "Березове" прикордонники затримали "КаМАз" із боєприпасами, бойовика і, ймовірно, військового РФ

У суботу вночі співробітники Державної прикордонної служби України на контрольному посту "Березове" (Донецька обл.) затримали "КаМАз" із боєприпасами, в якому було двоє чоловіків у військовій формі, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Близько 22.00 25 липня співробітники Держприкордонслужби на контрольному посту "Березове" (Донецька область) затримали "КаМАз", набитий боєприпасами. Транспортним засобом, що заїхав на контрольний пост із території тимчасово непідконтрольної України, рухалися дві людини у військовій формі", - йдеться в повідомленні.

Під час попередніх перевірочних заходів прикордонники з'ясували, що один з чоловіків, за його словами, кадровий військовий Збройних сил Російської Федерації у званні "майор", а інший затриманий належить до бойовиків незаконних збройних формувань.

Держприкордонслужба інформує, що автомобіль на контрольний пост "Березове" прибув з боку непідконтрольного владі н.п. Оленівка. В "КаМАзі" правоохоронці виявили велику кількість ящиків із боєприпасами. Зокрема, в них перебували гранати Ф-1, патрони різного калібру та постріли до РПГ-7в.

Для з'ясування всіх обставин на місце прибули співробітники СБУ, МВС та інших структур. Проводяться фільтраційні заходи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА