Інтерфакс-Україна
12:23 18.07.2015

Порошенко звільнив керівників усіх райадміністрацій на Закарпатті

1 хв читати
Порошенко звільнив керівників усіх райадміністрацій на Закарпатті

Президент України Петро Порошенко звільнив усіх керівників районних державних адміністрацій Закарпатської області, повідомляє прес-служба глави держави в п'ятницю ввечері.

"17 липня Глава держави підписав 12 розпоряджень про звільнення від тимчасового виконання обов’язків голів райдержадміністрацій Закарпатської області. Керівника ще одного, 13-го, району області ще не було призначено", - йдеться в повідомленні.

Раніше, 15 липня, тодішній керівник Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль заявив, що голови всіх районних державних адміністрацій Закарпатської області подали у відставку. За його словами, таке рішення вони ухвалили після появи в ЗМІ інформації про звільнення В.Губаля та призначення на цю посаду голови Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

16 липня президент України Петро Порошенко під час своєї поїздки до Закарпатської області повідомив про те, що своїми указами звільнив В.Губаля з посади голови Закарпатської області та призначив на цю посаду Г.Москаля. Президент також заявив про необхідність серйозної кадрової чистки в регіоні.

Зміна голови Закарпатської ОДА, а також керівництва всіх силових відомств області, відбулася після суботніх подій у Мукачевому, де сталася перестрілка між членами "Правого сектору", людьми, близькими до народного депутата від групи "Воля народу" Михайла Ланя, а також місцевими міліціонерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА