Інтерфакс-Україна
17:57 15.06.2015

Ще один зсув ґрунту загрожує Тбілісі руйнівною повінню

1 хв читати
Ще один зсув ґрунту загрожує Тбілісі руйнівною повінню

Зсувна маса, яка зійшла на території Багеби в тбіліському районі Ваке, перекрила русло річки Вере, рівень її вод почав знову підніматися, що створює небезпеку повторення руйнівної повені в місті, повідомляють грузинські ЗМІ в понеділок.

Наразі на місці працюють студенти-добровольці, які намагаються своїми силами розчистити завали, щоб уникнути повторної повені в Тбілісі.

За відомостями ЗМІ, фахівці розглядають два варіанти вирішення проблеми: вибух частини маси або очищення території за допомогою спеціальної техніки.

Раніше в понеділок міністерство охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Грузії представило дані, згідно з яким головною причиною того, що сталося в ніч на 14 червня повені в Тбілісі, був саме зсув, що зійшов у результаті проливного дощу в ущелину, де тече річка Вере.

Як наголошується в документі, трагедії "передували сильні атмосферні опади у вигляді граду та проливного дощу".

За підтвердженою офіційною інформацією, у результаті сильної зливи з градом, що привів до сходу зсуву та паводку на річці Вере, загинули 13 осіб, 9 осіб вважаються зниклими безвісти. Десятки сімей залишилися без даху над головою. Паводок спричинив пошкодження центральних доріг у Тбілісі і практично знищив половину столичного зоопарку, де загинуло багато звірів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА