Інтерфакс-Україна
12:43 29.05.2015

Україна близька до домовленостей з місією МВФ - глава Мінфіну

1 хв читати
Україна близька до домовленостей з місією МВФ - глава Мінфіну

Переговори місії Міжнародного валютного фонду з владою України близькі до позитивного результату, непогодженим залишається одне питання, повідомила міністр фінансів Наталія Яресько.

"Ми в програмі та відповідно до наших зобов'язань зробили майже все. Залишилося одне рішення", - сказала міністр журналістам у кулуарах VIII Київського безпекового форуму в п'ятницю.

Н.Яресько додала, що українська сторона не встигла ухвалити кілька законів у намічені спочатку терміни, проте перенесення цих термінів на кілька тижнів не є проблемою для програми, і ці документи необхідно буде ухвалити в червні.

Міністр уточнила, що остаточні підсумки переговорів буде оголошено на прес-конференції за підсумками роботи місії, яка очікується найближчим часом.

Як повідомлялося, місія МВФ щодо першого перегляду програми розширеного фінансування EFF працює в Києві з 12 травня. У разі успіху переговорів рішення ради директорів фонду про виділення другого транша очікується до кінця червня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА