10:40 17.04.2015

Україна може пригрозити кредиторам Укрексімбанку дефолтом банку - FT

1 хв читати

Україна в п'ятницю планує попередити тримачів облігацій державного Укрексімбанку, що банк оголосить дефолт за своїми облігаціями, які мають бути погашені 27 квітня, якщо кредитори не погодяться на відстрочення виплат за цими зобов'язаннями, повідомляє The Financial Times із посиланням на свої джерела.

Міністр фінансів України Наталія Яресько, яка перебуває нині у Вашингтоні на сесії Міжнародного валютного фонду, може заявити, що тримісячне відстрочення з погашення паперів Укрексімбанку є критично важливим для загальної згоди щодо реструктуризації єврооблігацій України.

Досягненню згоди з тримачами паперів Укрексімбанку заважає невелика група інвесторів, які розраховують на повне та своєчасне погашення облігацій. У результаті банку не вдалося отримати раніше у квітні згоди більшості кредиторів на розстрочку. Нове й останнє голосування відбудеться 27 квітня. Цього самого дня за графіком має бути здійснене погашення паперів банку на суму в $750 млн.

Україна до червня має досягти загальної згоди з тримачами єврооблігацій країни, зокрема зобов'язань міста Києва та низки державних банків і компаній, про реструктуризацію боргу, що є умовою виділення їй чергового транша кредиту Міжнародного валютного фонду. Повномасштабні переговори України з приватними кредиторами, проте, реально поки що так і не розпочалися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міжнародний Реєстр збитків для України відкрив другу категорію - смерть близького члена сім'ї

У ДСНС спростували інформацію про мобілізацію 50% працівників: заброньовано 90%, оперативники - в повному складі

Командир військової частини з Черкащини безпідставно нарахував підлеглим майже 6 млн грн "бойових"

У Курській області в полон потрапили 27 російських військових - ДШВ

До Києва прибув міністр оборони Італії Гвідо Крозетто

АРМА розшукала активи у справі про корупцію в лісовій галузі, державі завдано збитків у 224 млн грн

Поліція Києва здійснює обшуки в справі про незаконний виїзд з України екскерівника Київського метрополітену

Втрати РФ на курському напрямку сягнули 30-35 тис. людей - Зеленський

Екскомбриг ТРО організував виплати дружині за фіктивну участь у боях

Дві колони ворожої бронетехніки знищено на харківському й покровському напрямках - ОСУВ "Хортиця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА