Інтерфакс-Україна
16:14 14.03.2015

Президент України наголошує на необхідності координації зусиль із мобілізації та демобілізації

2 хв читати
Президент України наголошує на необхідності координації зусиль із мобілізації та демобілізації

Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності координації зусиль із проведення мобілізації для посилення обороноздатності країни.

Як повідомляє прес-служба глави держави, президент у суботу провів нараду з питань оборони.

"Глава держави зазначив, що, незважаючи на неухильне виконання Україною мінських домовленостей, є необхідність координації зусиль із проведення мобілізації, яка має забезпечити і посилити обороноздатність країни", - наголошується в повідомленні.

"Процес, який розпочався рівно місяць тому в Мінську, у жодному разі не має ні в кого створити ілюзій, що загроза відійшла чи зменшилася. Ситуація потребує чітких і скоординованих дій, які різко збільшать обороноздатність Збройних сил, можливість оборони нашої держави", - зазначив П.Порошенко.

Він також висловив переконання, що не менш важливим для зміцнення оборонних можливостей є процес демобілізації. "В умовах, коли цілий рік мобілізовані, особливо під час першої хвилі мобілізації, перебувають в окопах, а значна частина взагалі без ротації, це створює відповідний психологічний клімат. Ми маємо забезпечити ефективне відведення частини підрозділів, демобілізацію", - наголосив президент.

Глава Української держави також наголосив на необхідності забезпечення ефективної реабілітації тих, хто повертається із зони бойових дій.

"Необхідно обговорити ті завдання, які лягають на плечі уряду, урядового агентства з питань ветеранів, Міністерства соціальної політики, обласних державних адміністрацій, військкоматів, а також можливість швидкого повернення, у разі необхідності, наших героїв, воїнів, які мають надзвичайно важливий бойовий досвід, у стрій", - сказав П.Порошенко.

Він відзначив високий рівень виконання мобілізаційних завдань у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Київській, Рівненській областях.

У нараді взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, керівники силових структур, міністерств і відомств, голови обласних державних адміністрацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА