Інтерфакс-Україна
14:26 13.02.2015

Логвинове не контролює жодна зі сторін, там точиться бій - спікер АТО

2 хв читати
Логвинове не контролює жодна зі сторін, там точиться бій - спікер АТО

Село Логвинове Артемівського району Донецької області, яке розташоване на трасі Дебальцеве-Артемівськ, нині не контролює жодна зі сторін, там точаться напружені бої, заявляє cпікер АТО Андрій Лисенко.

"Нині там дійсно точиться бій. Місто зараз не контролюється жодною зі сторін, тому що цей населений пункт якраз є територією протистояння", - сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

А.Лисенко також зазначив, що траса Артемівськ-Дебальцеве є не єдиним шляхом до позицій українських військовослужбовців поблизу Дебальцевого, тому українські військові, утримуючі Дебальцеве, отримують боєприпаси й усе необхідне для виконання бойових завдань.

Спікер АТО розповів, що бойовики стягнули до Логвинового дуже багато резервів, українська сторона також вдається до дій у відповідь. "Йде маневрування наших підрозділів. Там не лише батальйон "Донбас" - там й інші підрозділи Збройних сил України. Вони прикриваються вогнем артилерії", - додав він.

А.Лисенко зазначив, що ситуація біля Логвинового нині така, що говорити про перевагу якоїсь зі сторін не можна.

Спікер АТО також спростував інформацію про те, що бойовики начебто взяли в полон 17 українських військовослужбовців. При цьому він повідомив, що взято в полон близько 12 бойовиків.

Як повідомлялося, в четвер народний депутат України, командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко повідомив, що частини ЗСУ взяли штурмом Логвинове, а частини батальйону "Донбас" здійснюють зачистку селища. Згодом після контрудару противника частини ЗСУ відійшли з села, його зачистку було припинено.

У п'ятницю у батальйоні спеціального призначення Національної гвардії України "Донбас" повідомили, що Логвинове взяли під контроль бойовики. С.Семенченко, у свою чергу, заявив, що "Логвинове в руках російських військ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

13 людей загинули, 98 постраждали внаслідок сходження потяга з рейок у Мексиці

На Харківщині за добу поранено троє цивільних, зафіксовано понад 200 бойових зіткнень

ППО знешкодила 21 із 25 безпілотників, зафіксоване влучання 4 ударних БпЛА на 2 локаціях

Понад 12 тисяч споживачів залишилися без електропостачання на Тернопільщині через негоду

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний готується покинути дипломатичну посаду на початку січня - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА