Інтерфакс-Україна
13:18 11.02.2015

Бойовики майже безперервно обстрілюють Попасну, загинув один мирний житель і поранені троє - голова Луганської обладміністрації

1 хв читати
Бойовики майже безперервно обстрілюють Попасну, загинув один мирний житель і поранені троє - голова Луганської обладміністрації

За добу бойовики 43 рази обстріляли Луганську область, м. Попасна загинув один мирний житель і троє поранені, заявив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"Практично не припиняється обстріл Попасної. Бойовики періодично здійснюють спроби увірватися в місто, житлові квартали постійно обстрілюють з артилерії і "Градів". Сьогодні вранці в Попасній загинув один мирний житель і поранені троє", - цитує Г. Москаля прес-служба голови Луганської обладміністрації в середу.

За його словами, третина Попасної знеструмлена, 750 абонентів залишилися без газу, один з мікрорайонів вже 10 днів без води.

Водночас голова Луганської обладміністрації наголосив, що Попаснянська райдержадміністрація та інші державні структури (міліція, рятувальники, залізнична лікарня, Держказначейство) продовжують роботу. Щодня проводиться евакуація мирних жителів: наразі з 22 тис. жителів Попасної в місті залишилося близько 3 тис.

Від обстрілу бойовиків також постраждали смт Тошківка, Новотошківське, Станиця Луганська, Чорнухине та м. Щастя. У Тошківці реактивні снаряди зі системи "Град" вибухнули на вул. Спортивній та Східній, пошкоджено шість житлових будинків. Осколкових поранень дістав місцевий житель, якого госпіталізовано в Лисичанську.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА