Інтерфакс-Україна
11:37 28.01.2015

Заарештовано зловмисника, що вистрілив у телеоператора під час розгону Євромайдану в Дніпропетровську

1 хв читати
Заарештовано зловмисника, що вистрілив у телеоператора під час розгону Євромайдану в Дніпропетровську

Затримано громадянина, який вистрілив у телеоператора під час сутичок біля Дніпропетровської обладміністрації в січні 2014 року, повідомив відділ зв'язків із громадськістю облуправління Міністерства внутрішніх справ.

Як зазначено в повідомленні, 26 січня 2014 близько 20-ї години, перебуваючи біля будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації, 39-річний житель Дніпродзержинська вистрілив у телеоператора одного з місцевих телеканалів.

"Експертиза встановила, що постріл було здійснено з незареєстрованого газового пістолета іноземного виробництва, переробленого під стрільбу патронами травматичної дії. Телеоператор дістав непроникного поранення в області попереку", - йдеться в повідомленні ВЗГ.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомлялося, під час розгону Євромайдану біля стін Дніпропетровської ОДА постраждали сім журналістів і телеоператорів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у п’ятницю обмежуватиме населення п’ять вечірніх годин, промисловість – шість

НАТО перекинуло частину систем ППО з Європи на Близький Схід для захисту членів альянсу - американський командувач

JYSK відкрив два оновлені магазини у Черкасах та Чернівцях

Сирський: У підрозділах ЗСУ створюються взводи перехоплювачів БпЛА

Генштаб ЗСУ: Знищено два російських розвідувальних БпЛА "Мерлін-ВР"

Росіяни 50 раз обстріляли Дніпропетровщину, четверо людей поранені – ОВА

ОВА: Через російський удар у Запоріжжі без електрики майже 16 тис. абонентів, без тепла – 25,5 тис.

Кличко: Міст Патона можна експлуатувати, але за встановлених обмежень

Сибіга: унікальні антарктичні можливості України є великою додатковою цінністю для наших партнерів

Шестеро дітей провалилися під кригу в Харкові, двоє з них загинули - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА