Інтерфакс-Україна
16:42 27.01.2015

ЄС скасував мита на імпорт зварних труб з України і запровадив для Росії, Білорусі та Китаю

1 хв читати
ЄС скасував мита на імпорт зварних труб з України і запровадив для Росії, Білорусі та Китаю

Європейська Комісія в рамках розслідування ситуації з постачанням певних видів сталевих зварних труб на європейський ринок скасувала антидемпінгові мита на імпорт цієї продукції з України і ввела остаточні мита для експортерів з Росії, Білорусі та Китаю.

Як повідомляється в офіційному журналі Євросоюзу, під час розслідування було зроблено висновок, що постачання труб з України не завдаватимуть шкоди європейським виробникам.

Від України в розслідуванні брала участь компанія "Інтерпайп" (Interpipe Europe SA, Лугано, Швейцарія).

Мита для російських підприємств групи ОМК визначені в розмірі 10,1%, для підприємств групи ТМК - 16,8%, для інших російських компаній - 20,5%.

Розмір мит для білоруських підприємств - 38,1%, китайських - 90,6%.

"Інтерпайп" - міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила ще сімох неповнолітніх підпалювачів, які на замовлення РФ нищили релейні шафи "Укрзалізниці"

Біля ст.м. "Олімпійська" в Києві горів електромобіль, підпалювача затримали свідки

SkyUp додала три нові напрямки, які виконуватиме з аеропорту Кишенева

В середньому за три місяці за 1 кв.км української землі РФ втратила 146 солдатів - ОСУВ "Хортиця"

Президент підписав закон про гарантування захисту прав і свобод особи за рішенням ЄСПЛ

Президент підписав закон про про добросовісного набувача

Генштаб показав просування військ РФ в сторону Гуєво Курської області і відновлення позицій ЗСУ на захід від нього

Працівники ДСНС врятували трьох туристів поблизу гори Піп Іван Чорногірський

Фонд Притули і представники України на "Євробачення-2025" Ziferblat запустили збір на гуманітарне розмінування

Оператори СБС за 12 годин тричі атакували російську ППО в Курській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА