10:50 27.01.2015

Генсек ОБСЄ звинуватив сепаратистів у блокуванні роботи моніторингової місії на Донбасі - ЗМІ

1 хв читати
Генсек ОБСЄ звинуватив сепаратистів у блокуванні роботи моніторингової місії на Донбасі - ЗМІ

Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр звинуватив проросійських сепаратистів у блокуванні роботи Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на інтерв'ю генсека газеті Die Welt, оприлюдненому у вівторок.

"Сепаратисти не допускають нас у прикордонні з Росією райони. Замість цього вони часто пропускають спостерігачів ОБСЄ лише туди, куди їм вигідно. В результаті ми ризикуємо тим, що нашу місію буде використано як інструмент пропаганди", - заявив Л.Заньєр.

Генсек організації також наголосив, що спостерігачі ОБСЄ змушені працювати на сході України в дуже складних умовах.

"Ми фактично взяли на себе місію "блакитних касок", не маючи для цього належного оснащення", - пояснив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА