Інтерфакс-Україна
12:57 24.01.2015

Голова Луганської ОДА застерігає місцевих жителів від спроб перетнути "лінію розмежування" в обхід блокпостів

1 хв читати
Голова Луганської ОДА застерігає місцевих жителів від спроб перетнути "лінію розмежування" в обхід блокпостів

Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль повідомив про поранення поблизу н.п. Золотого жителя Первомайська, який мав намір проїхати на контрольовану Україною територію, минаючи блокпост, і попередив, що подібні спроби можуть призвести до "вогню на ураження" без попередження.

Як повідомляє прес-служба голови Луганської ОДА, до лікарні Лисичанська з вогнепальними пораненнями ноги та плеча доставили 30-річного жителя Первомайська (місто перебуває на окупованій "ЛНР" території Луганської області), загрози його життю немає. "Чоловік спробував проїхати на власному автомобілі на контрольовану Україною територію не через блокпост, а в об'їзд, польовою дорогою, і був обстріляний з автоматичної зброї", - йдеться в повідомленні.

"Нині на лінії розмежування вогню між контрольованою України територією Луганської області та так званою ЛНР діє тільки один пункт пропуску – поблизу м.Золотого (інші закрито через постійні бойові дії). Проїхати в обох напрямках можна тільки через блокпости", - наголосив Г.Москаль.

Він пояснив, що мирних жителів, які перетинають лінію розмежування в особистих або інших справах, українські військові пропускають після відповідної перевірки документів. "А по тих, хто намагається проїхати повз блокпости польовими дорогами або "зеленкою"(серед таких можуть бути диверсанти) без попередження відкриватимуть вогонь на ураження. Саме такі правила перетину затвердили органи центральної влади України, і їх неухильно дотримуватимуться", - запевняє голова ОДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ткаченко: З цього дня Поворозник більше не виконує обов'язки першого заступника начальника КМВА

Внаслідок ДТП у Львівській області госпіталізували семеро осіб

САП: 48 обвинувачених, справи яких слухаються в суді, за власною ініціативою мобілізувались до ЗСУ

ВАКС застосував запобіжний захід до директора компанії-постачальника продуктів харчування до ЗСУ Мелеші

У Миколаївській, Херсонській та Кіровоградській областях вночі та вранці значний мокрий сніг, на більшій частині України заморозки

ЄС у відповідь на призупинку нових тарифів від США призупинить підготовлені контрзаходи

WSJ розповів про перші бої ЗСУ з північнокорейцями

"Транспортний безвіз" між Україною та ЄС автоматично продовжено до кінця 2025 року

Росіяни атакували Нікополь, постраждали 12 людей, в тому числі підліток

Друга декада квітня в Україні розпочнеться мокрим снігом, місцями з дощем, вночі заморозки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА