Інтерфакс-Україна
11:24 17.01.2015

Roshen вважає нераціональним призначення свого колишнього співробітника Вовка головою НКРЕКП - сайт компанії

1 хв читати
Roshen вважає нераціональним призначення свого колишнього співробітника Вовка головою НКРЕКП - сайт компанії

Кондитерська компанія Roshen вважає призначення колишнього національного менеджера Дмитра Вовка головою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), нераціональним, зазначено в повідомленні на сайті компанії.

Roshen уточнює, що Д.Вовк справді був найнятий компанією на посаду національного менеджера з розвитку продажів у торгових мережах Росії у березні 2013 року.

"На цій посаді він пропрацював менше двох років і був звільнений в листопаді 2014 року через незадовільн і результат и своєї діяльності, не продемонструвавши високу кваліфікацію на посаді менеджера", - зазначено в рел і з і, розміщеному увечері в п'ятницю.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко, який є основним співвласником Roshen, 30 грудня призначив Д.Вовка т.в. обов'язки голови НКРЕКП. До приходу в Roshen працював помічником віце-президента з корпоративних фінанс ів інвесткомпанії Інвестиційний капітал України (ICU), вихідець і з якої Володимир Демчишин очолював у 2014 році НКРЕКП, а восени був призначений міністром енергетики та вугільної промисловості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

У 2026 РОЦІ МОЖЛИВО ЗУПИНИТИ РОСІЮ, САНКЦІЇ КУСАЮТЬ ЇЇ, АЛЕ СПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ МЕРТВА ХВАТКА – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ПІДПИСИ ПІД СЛАБКИМИ УГОДАМИ ТІЛЬКИ ПІДЖИВЛЮЮТЬ ВІЙНУ, МІЙ ПІДПИС СТОЯТИМЕ ПІД СИЛЬНОЮ УГОДОЮ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: МИ ХОЧЕМО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ, АЛЕ НЕ ЗАКІНЧЕННЯ УКРАЇНИ

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА