14:31 30.12.2014

ВГСУ позбавив "Бориспіль" 100 млн грн депозитних коштів - прес-служба аеропорту

2 хв читати
ВГСУ позбавив "Бориспіль" 100 млн грн депозитних коштів - прес-служба аеропорту

Вищий господарський суд України у вівторок провів четверте засідання за касаційною скаргою міжнародного аеропорту "Бориспіль" з повернення депозитних коштів останнього в сумі понад 100 млн грн, що зберігаються на рахунках Родовід Банку (обидва - Київ).

"Розпорядженням голови Вищого господарського суду сьогодні несподівано було змінено склад трійки суддів, що розглядає цю справу. Новим складом суддів на цьому ж засіданні було ухвалено рішення про відмову в задоволенні касаційної скарги аеропорту "Бориспіль", що фактично позбавило державне підприємство цих коштів", - зазначається в прес-релізі аеропорту.

Як зазначає заступник генерального директора з економіки та фінансів аеропорту Кирило Звонарьов, аеропорт обурений рішенням ВГСУ, яке фактично позбавило підприємство понад 100 млн грн, зароблених працівниками аеропорту.

"Це рішення не залишає сумнівів у тому, що судова система країни потребує невідкладного реформування. Ми будемо оскаржувати це рішення", - цитує його прес-служба.

Аеропорт нагадує, що на рахунках Родовід Банку протягом чотирьох років перебувають депозитні кошти понад 100 млн грн.

"У зв'язку з тим, що Родовід Банк безпідставно відхиляє будь-які платіжні доручення аеропорту, "Бориспіль" звернувся до суду з позовними заявами зобов'язати виконання умов договору від 11 березня 2010 року і платіжних доручень на загальну суму понад 100 млн грн", - нагадує аеропорт.

ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1000 га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну - завдовжки 4000 м і завширшки 60 м, другу - завдовжки 3500 м і завширшки 63 м. На території аеропорту розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА