Інтерфакс-Україна
13:56 11.12.2014

Українські військові не блокують доставку продуктів на території, підконтрольні "ДНР" - спікер штабу АТО Матюхін

1 хв читати
Українські військові не блокують доставку продуктів на території, підконтрольні "ДНР" - спікер штабу АТО Матюхін

Інформація про нібито блокування українськими військовими вантажівок, що доправляють продукти до окупованих міст Донбасу, не відповідає дійсності, заявив спікер штабу АТО Леонід Матюхін.

"Хоч би на якій території вони були - це наші громадяни. Там багато людей, які нас підтримують, але з об'єктивних причин не можуть виїхати з окупації", - заявив спікер штабу АТО на брифінгу в Донецькій облдержадміністрації в четвер, говорячи про ставлення військових до жителів Донецька й інших міст, зайнятих бойовиками.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго

На заході і півночі України на вихідних дощі, місцями з мокрим снігом

Швеція надає 100 мільйонів шведських крон Українському Червоному Хресту

Міносвіти, Мінсоцполітики і Мінкультури все ще не запустили роботу кадрових резервів для роботи на деокупованих територіях

Сибіга: Зараз час на дипломатію, але вона має опиратися на міцну українську армію

У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великій Британії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

Зеленський відзначив держнагородами більше 300 воїнів

Глава МЗС Австрії: Наші компанії могли б зробити значний внесок у відбудову України, незабаром до Києва вирушить бізнес-делегація

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА