"Укрзалізниця" виступає за допуск приватного капіталу в локомотивне господарство

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") вважає за необхідне допуск приватного капіталу в локомотивне господарство.
Таку думку висловив виконувач обов'язків генерального директора "Укрзалізниці" Максим Бланк на засіданні робочої групи Американської торгової палати з транспорту та логістики.
"Якщо говорити про мій погляд, то треба якнайшвидше забезпечити доступ приватного капіталу до тяги", - сказав він.
За словами М.Бланка, це питання є критичним з погляду капіталу, і у зв'язку з цим питання допуску приватного капіталу необхідно вирішувати негайно.
Як повідомлялося, "Укрзалізниця" вважає за необхідне ввести вільне тарифоутворення у сфері вантажних залізничних перевезень.