Інтерфакс-Україна
16:02 12.11.2014

Натовський воєначальник стверджує, що на схід України прибули російські військові колони

1 хв читати
Натовський воєначальник стверджує, що на схід України прибули російські військові колони

У НАТО зафіксували прибуття на схід України за останні два дні кількох колон із військовою технікою та військовими з Росії, заявив у середу командувач об'єднаними силами НАТО в Європі Філіп Брідлав.

"За останні дві доби ми бачили те, про що повідомляє ОБСЄ: колони з російською технікою, які прибувають на українську територію. Перш за все, йдеться про танки, системи ППО, а також - про бойові підрозділи", - наводять у середу західні ЗМІ слова Ф.Брідлава, що перебуває з візитом у Софії.

Російські офіційні особи з початку листопада кілька раз спростовували повідомлення західних політиків про просування на схід України російських військових колон. Востаннє таке спростування було викликано заявою міністра закордонних справ Канади Джона Берда про російських військах, що нібито просувалися до кордону з Україною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА