Інтерфакс-Україна
17:15 03.10.2014

Міноборони завершить закупівлю зимового обмундирування для армії до 15 жовтня - Яценюк

1 хв читати
Міноборони завершить закупівлю зимового обмундирування для армії до 15 жовтня - Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству оборони України провести експертизу на реальне теплозабезпечення спальних мішків і одягу, закуплених Міноборони на зиму.

"Те, що я сьогодні побачив, - викликає запитання. Написано, що одяг розраховано на мінус 15 градусів, а насправді на мінус 5. Тому Міноборони проведе ретельну експертизу всього того, що було закуплено на зиму, зокрема спальних мішків, одягу та взуття. Це все необхідно перевірити на реальне теплозабезпечення й теплоефективність", - заявив він журналістам у Києві в п'ятницю.

За словами А.Яценюка, Міноборони вже закупило 70% необхідного зимового обмундирування, а на 15 жовтня ця закупівля має бути завершена.

Крім того, за словами прем'єра, через те, що настають холоди й активізується поширення респіраторних захворювань, Міноборони закуповуватиме профілактичні лікувальні медпрепарати, а також за необхідності буде проведено вакцинацію військових.

Також А.Яценюк повідомив, що українська армія забезпечена паливно-мастильними матеріалами на найближчі 3 місяці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду

Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

Зеленський обговорив із керівником воєнної розвідки актуальні російські військові плани

У Києві залишаються без тепла 253 багатоповерхівки - Кличко

Сьогодні росіяни вдарили авіабомбою по газовій інфраструктурі на Донеччині, — Зеленський

Зеленський: США говорили про енергетичне перемир'я протягом тижня, в ніч на сьогодні відлік почався

Зеленський обговорив зі президентом Румунії спільні енергетичні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА