Інтерфакс-Україна
17:22 30.09.2014

Абонентів "МТС Україна" у Севастополі з 1 жовтня не обслуговуватимуть через припинення роботи оператора "ТриМоб"

1 хв читати
Абонентів "МТС Україна" у Севастополі з 1 жовтня не обслуговуватимуть через припинення роботи оператора "ТриМоб"

Севастопольських абонентів оператора мобільного зв'язку "МТС Україна" з 1 жовтня не обслуговуватимуть через припинення роботи в місті ТОВ "ТриМоб", мобільного підрозділу провідного в Україні оператора "Укртелеком", повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі "МТС Україна" у вівторок.

Напередодні "ТриМоб" повідомив про неможливість забезпечувати мобільний зв'язок у Севастополі після припинення роботи філії "Укртелекому".

У свою чергу "МТС Україна" забезпечував зв'язок на півострові шляхом технічного роумінгу через компанії "К-Телеком" і "ТриМоб".

Як уточнили в прес-службі "МТС Україна" мобільний зв'язок на території Криму (окрім Севастополя), як і раніше, надаватиметься абонентам через технічний роумінг "ТриМоб".

За даними "МТС Україна" в Криму оператор обслуговує близько 350 тис. абонентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

Шістнадцятирічна дівчина постраждала внаслідок ворожого удару по Харкову

Понад 4,5 тис джерел резервного живлення придбано в Києві за програмами співфінансування - КМДА

Нардеп Железняк розповів про план голосування у Раді в середу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА