Інтерфакс-Україна
10:48 19.09.2014

У Донецьку за добу внаслідок артобстрілу загинув мирний житель - мерія

1 хв читати
У Донецьку за добу внаслідок артобстрілу загинув мирний житель - мерія

Ніч з 18 на 19 вересня в Донецьку минула неспокійно, від чергового артобстрілу загинув один мирний житель, повідомляє Донецька міська рада.

Як повідомляє прес-служба Донецької міськради в п'ятницю, вранці поки що не надходили повідомлення про події в районах міста.

Водночас у міськраді зазначили, що внаслідок потрапляння снарядів пошкоджені будинки в Куйбишевському та Петровському районах, осколками пошкоджені розподільні газопроводи і колектор. Системи життєзабезпечення міста працюють. Громадський транспорт забезпечує потреби міста у перевезеннях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко про готовність G7 використовувати активи РФ для підтримки України: розраховуємо на наших партнерів

Завершилася зустріч Зеленського та Папи Римського Льва XIV - ЗМІ

ССО уразили ворожі склади з безпілотниками та паливом на ТОТ Донеччини та Луганщини

Вплив російського керівництва на Міжнародний паралімпійський комітет набагато більший, ніж на МОК - Сушкевич

Сушкевич вважає недостатнім фінансування паралімпійського та дефлімпійського спорту в держбюджеті-2026

Створення Федерації страхових об’єднань є ще одним доказом ефективної трансформації ринку - голова НБУ

Уряд готує рішення для перерозподілу споживання і спрямування електроенергії для побутових споживачів - Свириденко

На Різдво в багатьох містах України пройде хода з зірками - Гнат Коробко про деталі проєкту

УЧХ відкрив новий простір для дітей на Львівщині

G7 заявила про готовність використовувати повну вартість заморожених активів РФ для підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА