Інтерфакс-Україна
18:24 05.09.2014

У ДНРівців у полоні перебуває понад тисячу українських військових, у Києва - орієнтовно 200 членів НЗФ

1 хв читати
У ДНРівців у полоні перебуває понад тисячу українських військових, у Києва - орієнтовно 200 членів НЗФ

За даними так званого міноборони самопроголошеної "Донецької народної республіки", в полоні в ДНРівців перебуває понад тисячу українських військовослужбовців, повідомив "Інтерфакс" представник "міноборони ДНР" Володимир Бриг.

"У нас у полоні перебувають понад тисячу українських військових, у Києва наших військовослужбовців орієнтовно вп'ятеро менше", - зазначив В.Бриг.

За його словами, командування збройних формувань "ДНР" давно склало списки бійців, які перебувають у полоні в київських силовиків.

"Ми готові розпочати процес обміну полоненими за наявності чітких гарантій з боку київської влади", - заявив В.Бриг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

В Мінкультури обговорили підтримку українських медіа з ЮНЕСКО і Представництвом ЄС

В Деснянському районі столиці зафіксовано падіння уламків на території школи, інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється - влада

Повітряні сили: за ніч збито 63 ворожих БпЛА, 64 не досягли цілей

Найбільше окупанти атакували покровський і торецький напрямок - Генштаб

Двоє людей загинули та семеро постраждали внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

Під Запоріжжям відновлюють електропостачання після ворожих обстрілів

Окупанти за добу втратили 1500 осіб та 109 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА