Інтерфакс-Україна
13:09 15.07.2014

Кабмін пікетували залізничники

1 хв читати
Кабмін пікетували залізничники

Об'єднання вільних профспілок і Вільна профспілка південної залізниці провели акцію протесту під будівлею Кабінету Міністрів України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна" у вівторок біля будівлі уряду зібралися близько 40-50 осіб.

Вони вимагали скасувати розпорядження Кабміну про розірвання контракту з начальником державного підприємства "Південна залізниця", скасувати наказ гендиректора "Укрзалізниці" про реорганізацію Кременчуцької філії Полтавської вагонної дільниці, самої Полтавської вагонної дільниці, Сумської вагонної дільниці, у пункті технічного обслуговування Харківської вагонної дільниці Південної залізниці.

Учасники акції також вимагали від влади відмовитися від введення режиму неповного робочого часу, відпусток без збереження заробітної плати, звільнення працівників пенсійного віку.

Серед вимог також було підвищення зарплати рядовим залізничникам та слюсарям-ремонтникам. Протестувальники закликали також скасувати пасажирські поїзди, що слідують за маршрутом Кременчук-Сімферополь і Кременчук-Москва і замість них відновити поїзди Кременчук-Львів, Кременчук-Київ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА