Інтерфакс-Україна
15:21 11.07.2014

В. о. мера Слов'янська не буде допущено до головування містом - радник глави МВС

1 хв читати
В. о. мера Слов'янська не буде допущено до головування містом - радник глави МВС

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявляє, що виконувача обов'язків мера Слов'янська секретаря міськради Олександра Самсонова не буде допущено до управління містом.

"Він не матиме відношення до управління містом. Цього чиновника неодноразово помічали у зв'язках із сепаратистами й терористами", - зазначив він на брифінгу в Києві у п'ятницю.

За його словами, усі чиновники, які певним чином сприяли бойовикам, не матимуть відношення до влади.

З.Шкіряк зазначив, що на сьогодні легітимним керівником у Слов'янську є Андрій Крищенко, призначений у четвер в. о. голови Слов'янської районної державної адміністрації Донецької області.

До того ж радник глави МВС розповів, що наступного тижня буде повністю відновлено водо- й електропостачання Слов'янська. "Водо- й електропостачання буде остаточно відновлено до середини наступного тижня", - наголосив він.

З.Шкіряк також зауважив, що на сьогодні в місті світло є у шести мікрорайонах та центрі, другу добу вже працює каналізація. Також відновлено 11 із 30 маршрутів громадського транспорту. До Слов'янська активно повертаються його жителі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА