Інтерфакс-Україна
15:06 03.05.2014

Серед учасників масових заворушень і загиблих є іноземці - Ярема

1 хв читати

Серед учасників масових заворушень і загиблих в Одесі є іноземці, заявив перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема на брифінгу в Одесі в суботу.

Детальнішу інформацію В.Ярема повідомити відмовився, пославшись на таємницю слідства.

Також, за його словами, акцію було проплачено з боку сепаратистських сил. І у слідства є підозри про причетність до подій деяких співробітників міліції.

Раніше на сайті головного управління МВС України в Одеській області з'явилося повідомлення, в якому зазначено, що до організації провокацій і заворушень в Одесі причетні громадяни Росії та Придністров'я.

"Зазначимо, що про ретельну підготовку екстремістів до цієї акції свідчить вилучена правоохоронцями вогнепальна нарізна, гладкоствольна та травматична зброя, значна кількість запальної суміші, яку використовували проти мирних громадян. Особливо це підтверджує більшість осіб, яких наразі вже ідентифіковано, які є громадянами РФ і Придністров'я", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті головного управління міліції в Одеській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА