Інтерфакс-Україна
14:05 09.04.2014

Міносвіти до 1 червня підготує нові правила атестації українських шкіл

1 хв читати

У Міністерстві освіти і науки (МОН) розробляють нові правила інспектування та атестації шкіл, гімназій і ліцеїв, повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації міністерства в середу.

"Враховуючи скарги педагогічної громадськості на недосконалість процедур інспектування та атестації шкіл, гімназій і ліцеїв, Міністерство освіти і науки ухвалило рішення про розробку нового документа, який враховував би пріоритетність якості освітніх послуг як визначального вимірювача ефективності діяльності навчального закладу загалом і кожного педагога, а також передбачав врахування думки територіальної громади, учнівського і батьківського колективів, споживачів освітніх послуг", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Наказ МОН підписано 8 квітня, він передбачає створення робочої групи із залученням експертів і представників освітніх організацій і об'єднань.

Заплановано, що документ підготують до 1 червня, після чого його буде винесено на громадське обговорення.

"До 15 липня всі зауваження та пропозиції будуть узагальнені, порядок державної атестації шкіл буде затверджено згідно з наказом МОН", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА