Інтерфакс-Україна
13:44 08.03.2014

Новий голова КМДА Бондаренко не має наміру боротися за посаду мера столиці

1 хв читати

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Бондаренко не має наміру балотуватися в мери столиці.

"Ні-ні. Я свідомо говорив, що в кандидата в мери головне - агітаційно-пропагандистська діяльність на цьому етапі. В мене простіші й водночас - складніші функції. Це важко - вести це велике господарство й водночас агітувати, хоча дехто вважає, що так теж можна. Але, на мій погляд, це несумісні речі", - заявив В.Бондаренко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, нардепа з фракції "Батьківщина" В.Бондаренка указом в. о. президента України Олександра Турчинова від 7 березня призначено головою КМДА замість Володимира Макеєнка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

Аварійні графіки електроенергії застосовуються у Києві та трьох областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА