Інтерфакс-Україна
16:43 06.03.2014

Місію військових спостерігачів ОБСЄ не пустили до Криму - МЗС України

1 хв читати
Місію військових спостерігачів ОБСЄ не пустили до Криму - МЗС України

Військових спостерігачів від Організації безпеки і співробітництва в Європі не пустили на територію Автономної Республіки Крим, повідомив на брифінгу директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Невідомі озброєні особи зупинили групу ОБСЄ поблизу міста Армянськ у Криму та повідомили, що для пересування територією автономії потрібен дозвіл нового керівництва автономії, яке зараз відсутнє.

"У цей час погоджується план подальшої діяльності місії", - розповів представник МЗС.

Як повідомлялося, з 5 по 12 березня в Україні перебуває місія верифікації ОБСЄ, до складу якої увійшли 40 спостерігачів з 21 країни ОБСЄ.

Програмою їх перебування передбачено відвідування військових об'єктів Збройних сил України та ЧФ РФ на території Автономної Республіки Крим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

Кабмін передав від Мінкультури для Держкомтелерадіо бюджетні програми на понад 4 млрд грн

Бельгія не може конфіскувати заарештовані російські активи, адже Європа не веде війну з Росією – прем’єр-міністр

Столтенберг: ми не можемо змінити думки Путіна, але можемо змінити його розрахунки

Віткофф на українському сніданку у Давосі анонсував свій візит до Москви у п’ятницю для припинення війни

Фінляндія може багато зробити для безпеки в Арктиці – Стубб

Віткофф задоволений зустріччю з командою України у Давосі: все зводиться до одного питання, яке можна вирішити

Уже 78 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Стубб не впевнений, що РФ схвалить 20-пунктний план і закликає посилити на неї тиск

Рютте в Давосі: наш головний ворог – Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА