Інтерфакс-Україна
10:29 15.01.2014

Прибічники Партії регіонів у четвер мають намір зібрати в Маріїнському парку до 40 тис. учасників

2 хв читати
Прибічники Партії регіонів у четвер мають намір зібрати в Маріїнському парку до 40 тис. учасників

Масова акція прибічників Партії регіонів триває в Маріїнському парку.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", велика кількість людей у середу з партійними і національними прапорами, гаслами на підтримку дій нинішньої влади зайняла, як і раніше, частину Маріїнського парку ближче до будівлі Верховної Ради.

Зі сцени, встановленої на площі Конституції, виступають народні депутати-регіонали. Зокрема, Вадим Колесніченко у своєму зверненні до присутніх розкритикував дії парламентської опозиції.

Як розповів агентству "Інтерфакс-Україна" комендант наметового містечка мітингу прибічників Партії регіонів Олександр Зінченко, сьогодні очікується до 15 тис. учасників акції. Вночі в парку, за його словами, залишалося декілька тисяч людей.

Комендант також наголосив, що вони побоюються провокацій з боку Євромайдану і мобілізували свої сили, щоб у разі потреби захистити свою акцію та її учасників.

У четвер, за словами О.Зінченка, коли планується ухвалення держбюджету в парламенті, вони мають намір зібрати в Маріїнському парку близько 40 тис. учасників.

Як повідомлялося, уряд вніс проект держбюджету ще 14 вересня 2013 року, проте пізніше Кабмін відкликав його для доопрацювання.

18 грудня Кабінет Міністрів затвердив доопрацьований держбюджет і вніс його до Верховної Ради.

19 грудня Верховна Рада проголосувала за постанову авторства голови бюджетного комітету, депутата від фракції Партії регіонів Євгена Гєллєра, згідно з якою Верховна Рада ухвалить держбюджет на 2014 рік 16 січня 2014 року.

Уже другий день трибуну парламенту блокує опозиція. Згідно з календарним планом, 17 січня - останній день поточної сесії Верховної Ради, після якого будуть двотижневі канікули.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА