Інтерфакс-Україна
20:52 30.11.2013

Янукович: Необхідні спільні зусилля для недопущення конфліктів та протистоянь у суспільстві

1 хв читати

Президент України Віктор Янукович закликає кожного українця долучитися до виконання завдань, які стоять перед владою, і спільними зусиллями не допустити в подальшому будь-яких конфліктів і протистоянь.

"Запевняю з усією відповідальністю: всі зусилля влади спрямовані на подолання кризових процесів, зміцнення економіки України, покращення життя людей. Я закликаю кожного з вас долучитися до цього відповідального завдання. Кожен має докласти максимальних зусиль до зміцнення нашої держави та об’єднання нашого суспільства. Переконаний, саме такий підхід дозволить нам досягнути бажаних цілей і не допускати більше конфліктів та протистояння в суспільстві", - йдеться у зверненні глави держави до українського народу, текст якого оприлюднено на сайті президента.

У зверненні В.Янукович зазначає: "Вірю у вашу мудрість та готовність до спільної роботи заради спільного європейського майбутнього".

Глава держави у своєму зверненні також наголошує: "Вчора завершився Вільнюський саміт, який засвідчив - у нас з європейськими колегами є спільне розуміння проблем, що існують, і є спільне бажання працювати над їх подоланням. Сьогодні нам потрібна спільна робота над програмою заходів, що зробить економіку України менш вразливою, захистить робочі місця, зарплати, пенсії, та у перспективі дозволить їх підвищувати. Саме про це я говорив у Вільнюсі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Одесі запроваджено вимушені аварійні відключення електроенергії — МВА

Окупанти за добу втратили 860 осіб та 149 од. спецтехніки - Генштаб

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА